Важливе
Львів’ян і котів запрошують на концерт

Львів’ян і котів запрошують на концерт

15 липня у Львові відбудеться нестандартний концерт. Під час “Ночі у Львові” вічну музику можна буде послухати разом із своїм домашнім улюбленцем.  Творче дійство відбудеться на пагорбі біля садиби Людкевича. Це не випадково, адже композитор дуже любив котів, і таким вечором музичного затишку поціновувачів класики запросять на Людкевич-фест, що вібудеться у вересні. Про  концепцію пухнастого концерту розповідає директор музичної агенції Collegium Musicum   Тарас Демко:

“На садибі Людкевича, біля його будинку є прекрасний пагорб. І туди, якщо погода дозволить ми хочемо запросити усіх любителів музики разом із своїми котами і кішками слухати концерт. Для нас будуть грати чудові молоді музиканти. Цей пагорб невеликий, тому й глядачів буде дуже маленька кількість. Але це така символічна увертюра до “Людкевич фесту” , який відбудеться у вересні”.

До участі у концерті запросили акордеоністів Богдана Кожушко та Юрія Шуманського, які презентують нову програму. Для музичних гурманів прозвучать: Й.С. Бах,

Д, Скарлатті, Ж.Ф. Рамо, А. Вівальді, Дж. Б. Платті, Ф.Мендельсон.

Подія розпочнеться о 20 годині, цієї суботи. Вхід за реєстрацією: https://goo.gl/forms/KPVNj3A4T85KJ4bl2

Кількість місць обмежена! 

Ціна демократична. Організатори дають змогу кожному вирішити, скільки заплатити.

Фото з Інтернету