Важливе
ТОП-3 Книги  із присмаком літа

ТОП-3 Книги із присмаком літа

Влітку часто виникає символічне питання: що почитати? Та це й не дивно, адже хочеться, щоб літнє чтиво було легке, але водночас запам’ятовувалося і приносило радість. Ми спеціально для вас створили нашу підбірку.

        «До зустрічі з тобою» Джоджо Мойєс. Ця книга давно вже стала бестселером 2016 року. Водночас вона викликає суперечливі почуття. З одного боку, це легке, романтичне  і  в принципі не інтелектуальне чтиво, але з іншого боку це тонка, і філософська книга. У центрі сюжету стосунки дівчини із бідної родини та заможного чоловіка. Але цей чоловік-візочник, а дівчина екстравагантна модниця, яка мріє стати дизайнером.  Найкраще авторці вдається описати психологічний стан людини у візку, її проблеми і потреби. Також загострюється увага на ставленні до таких особливих людей. Як себе правильно з ними поводити? Співчувати, чи бути «на рівних»? А можливо потрібно просто жити, не зважаючи на обмеження? На ці складні питання легко та невимушено, а водночас із легким гумором та романтикою дає відповідь Джоджо Мойєс.

1

         «Роман з містом» Світлана Горбань. Наталя Лапіна.   Цей роман зачаровує з перших сторінок. Це книга про Львів, про його жителів. Але перш за все про дівчину Магду, яка мала тисячі можливостей покинути місто Лева і жити значно краще, але не полишала рідне місто, бо назавжди поєднана з ним. На сторінках цієї книги, Львів оживає, міниться новими барвами, розкривається під відомими і досі загадковими історичними гранями. У «Романі з містом» є місце почуттям, розчаруванням, заплутаним родинним історіям. Але головне, що ця книга витворює свою особливу атмосферу, і читається дивовижно легко, буквально кілька годин. А після прочитання на дні вашої душі залишається приємний після смак, як після вишуканої львівської кави.

2

     «Дві хвилини правди» Ірен Роздобудько. Ви колись хотіли втекти від реальності? Напевно, що так. У цій книзі герої перш за все мріють втекти від власних привидів підсвідомості, але зрештою втікають від свого звичного життя. Зрікаються кар.єри, грошей, вигідного суспільного становища, і сідають в автомобіль, який везе їх по розбитих сільських дорогах. До кращого життя? У виміряну Нірвану? Ніхто не дасть на це відповіді. Але у цій дорозі, вони знаходять відповіді на традиційні питання Всесвіту,і  отримують новий, філософський погляд на реальність. А ще навчаються дивитися в очі правди, і ставити пріоритети. Заінтригував опис? Тоді гайда читати!

3

       Наша редакція бажає Вам незвичайного літа))  Кожен день цієї теплої пори може бути унікальним. Все залежить лише від нашого бажання, і сміливості вийти поза рамки  власних стереотипів. Тож, руйнуймо стереотипи з допомогою літератури.