Важливе
У Львові відбудеться зустріч з Назаром Козаком

У Львові відбудеться зустріч з Назаром Козаком

Студенти, в яких викладав Назар Козак, уже скучили за ним! А ті, хто чув лише про нього і хоче познайомитися, мають унікальну можливість!

А хто ще не знає, хто такий Назар Козак, то варто прийти і дізнатися, бо він справді оригінальний і класний! І це без перебільшення.

“Після того як «Nafiga іти на пари, якщо можна піти на пиво»  прочитало понад 5 000 людей, і після багатьох надихаючих відгуків я вирішив написати продовження.
Це дві історії у формі дискретних рефлексій.
Перша досліджує процес звільнення від системи освітнього поневолення. Тут багато роздумів на тему, що насправді важливо? яким би мав бути університет і навчання? що нам заважає? і (з огляду на мою спеціальність) для чого потрібні історики?
Друга розповідає про те, що стається з викладачами, які за власним бажанням звільняються з університету. Можу наперед повідомити, що вони потрапляють не до пекла, а на вулицю Грушевського.
І на завершення коротка частина, яка має на меті додати оптимізму попри похмурість деяких фрагментів в попередніх історіях.”, – сказав Назар Козак.

Усі деталі про даний захід можна прочитати тут – http://vk.com/nazar.kozak.event