Важливе
Шевченко і сучасне студентство – зв’язок крізь час

Шевченко і сучасне студентство – зв’язок крізь час

14 березня 2014 р. студентами 1-2 курсів кафедри образотворчого мистецтва Полтавського національного педагогічного університету був проведений флеш-моб «Квіти для Шевченка», присвячений двохсотріччю з дня народження Т.Г. Шевченка.

Майбутні художники, для яких, як і для Шевченка, образотворення є улюбленою справою, вирішили символічно подарувати йому шматочок своєї любові, вкладеної у власні твори. Тож заздалегідь першокурсники створили колективний колажний портрет поета. А кожен із другокурсників за уявою написав олійними фарбами яскравий букет квітів для віртуального привітання Шевченка з днем народження.

04.04.2014.5

Із цими творами  студенти у заквітчаних українських хустках, віночках, жовто-блакитних стрічках пройшли гомінкою колоною від педуніверситету по центральній вулиці міста, вигукуючи: «Шевченко живий!», «Ми за мир!», «Слава Україні!».

Біля пам’ятника Т. Шевченка, який знаходиться поруч з Полтавським краєзнавчим музеєм імені Василя Кричевського, колону зустріли працівники музею. Студенти пов’язали їм жовто-блакитні стрічки та запросили до участі у флеш-мобі. На газоні перед пам’ятником другокурсники встановили низку з 20 живописних букетів. Потім зазвучали улюблені уривки з віршів поета, музичні твори, пісні.

04.04.2014.7

На завершення відбулася урочиста передача портрета Т.Г. Шевченка Краєзнавчому музею для поповнення створеного там фонду подарунків до  200-річчя з дня його народження. Завершився флеш-моб дружніми привітаннями та колективними фото на згадку.

Автор: Влада Юрченко